Anasayfa >Hakkımızda

Sektörün genç ve dinamik kuruluşlarından olan firmamız, Gemi camları ve lumbuz konusunda tüm ürün ve hizmetleri; Müşteri memnuniyeti ilkeleri, maksimum hizmet ve kalite anlayışı ile müşterilerimize sunmayı temel prensip kabul etmiştir. Bu alanda, Dünyada ve Türkiye’deki teknolojik gelişim ve değişimleri takip ederek, üstün kalite anlayışımızla birlikte 12 yıldan fazla üretimimize devam etmekteyiz. Hedefimiz en kaliteli ürünleri, müşterilerimize en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla sunabilmektir.​

ISO Standartlarına uygun olarak üretimlerini yaptığımız ürünlerimizi Ticari Gemi Projelerine , Askeri Gemi Projelerine , Feribotlara , Balıkçı Gemi Projelerine , Römorkörlere… sağlıyoruz.

 

 

DNV GL , LR , RINA , BV , ABS , ile birçok proje tamamlamış olup sertifikalarını sizlere sunabiliyoruz.

Firmamız RINA ve LR Tip Onay sertifikalarını, Kaynak işlemleri için BV den Kaynakçı sertifikalarına,  DNV GL “WWA” sertifikasına sahiptir.

Ayrıca ISO 9001:2015 – ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikaları altında üretimlerimizi sürdürüyoruz.

HAKKIMIZDA
Sektörün genç ve dinamik kuruluşlarından olan firmamız, Gemi camları ve lumbuz konusunda tüm ürün ve hizmetleri; Müşteri memnuniyeti ilkeleri, maksimum hizmet ve kalite anlayışı ile müşterilerimize sunmayı temel prensip kabul etmiştir.
Detay
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN